Rejmond-Fern

Co myslíte, uskuteční se „něco“ dne 28. 10. 2018 (100. výročí vzniku republiky) kvůli přeplněným věznicím?

Dobrý večer mam otázku zda se dne 28.10.2018 na sto lete výročí ČR se uskuteční neco s vězněna důvodem přeplněných vez

Vezni

Nepřesný dotaz – zřejmě má na mysli amenestii, ale snažím se dodržet tazatelovu formulaci.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… i kdyby tam byli namačkaný jak sardinky, nejni to důvod proč je propouštět, a to si nynější a pravděpodobně i každý další prezident moc dobře uvědomuje … podepsat amnestii, je jako si pod sebou podříznout větev, to by si naběhli ještě více jak s migrantama …

Další odpovědi
Drap

Co by se mělo stát? 28,10 zřejmě dostanou večeři, tak jako každý den.

ivzez

Špatně formulovaná otázka, ale zkusím odpovědět.

Máte-li na mysli amnestii u příležitosti stoletého výročí vzniku Československa,
(ČR vznikla 1. ledna 1993) pak Vás zklamu. Prezident amnestii učitě nechystá.

Kryšpín

Nýnější nájemce Hradu je v amnestii a milostech velmi pasivní, možná také proto, že ikona oblíbenec velké části národa Václav Havel provedl velkoamnestii a poté do půl roku byla polovina vděčných amnestů za opětovnou trestnou činnost zase zpátky v humanistickém vě­zení

marci1

Amnestie se rozhodně nechystá.

Odpovím nyní v humorné nadsázce: Možná bude TDA-totální dočasná amnestie 🙂
https://www.frek­vence1.cz/audio-video?porad=rano-frekvence-1&clanek=audio-prezident-uvazuje-o-totalni-amnestii-prinese-mu-popularitu-15612

Katka 8157

No a me by nevadila, spoustu veznu je tam za kraviny, a jeste pro ty Co si jsou tak jisti svoji odpovedi, Zeman meni nazory furt takze bych se nedivila, je divne ze veznice vsechny soudy co meli byt pred rijnem 28 se presunuli po zvlastni nemyslite?

Mc Merkurion

@Katka8157 … kdyby nedělali kraviny, nebyli by v base !!!