Czechmademan

Dobrý večer mám foťák olympus u730 a píše mi to chybu ochrana před zápisem na paměťovce není žádný čudlík a když jí nafo

Doplňuji:
Dobrý večer mám foťák olympus u730 a píše mi to chybu ochrana před zápisem na paměťovce není žádný čudlík a když jí naformátuji tak foťák fotí ale když přetáhnu fotky z pc do foťáku píše mi to to samé a nevím co s tím mám dělat zkoušel jsem všechno naformatovat nic.Každá rada bude užitečná děkuji.

Odpovědi
anonym

…„když přetáhnu fotky z pc do foťáku“…

  1. Proč přetahuješ fotky z PC do foťáku? – že jsem tak zvědavej… 😉
  2. Co „ti to píše“?
  3. Kdy „ti to píše“?
  4. O jakou jde kartu a jak je naformátovaná?

anonym

Karta pomalu odchází a bude nutné pořídit novou. Zkusit jinou čtečku karet.

http://downlo­ad.chip.eu/cz/HP-USB-Disk-Storage-Format-Tool_176936.html

mosoj

Ohledně karet jsem ti napsal v interní poště. Ovšem teď koukám že se snažíš přetáhnout fotky na kartu. To sice přetáhnout půjde, ale foťák to nepřečte díky jinému číslování !!!! Navíc starý Oly má svůj typ karty XD Picture, SmartMedia.