kima

Má někdo zkušenost s vazební věznicí v Teplicích v Ćechách? Tam mám nastoupit trest. Budu tam sama?

Dobrý večer, má někdo zkušenost s vazební věznicí v Teplicích v Ćechách? Děkuji

Nejlepší odpověď
Bičiště

Vazba není trest. Máš-li nastoupit, tak ne do vazby. Jdeš do něčeho, co se bude podobat pionýrskému táboru a bude vás tam víc, a bude to dobrý – žádný strach.

Další odpovědi
Lamalam

Choděj sem různé typy, ale pochybuju, že se někdo místní přizná ke zkušenosti s vazební věznicí.

Drap

Sama určitě nebudeš. Určitě tam bude ještě někdo, kdo tě bude hlídat a my co nekrademe ho budeme platit.

slevin

na nedostatek sexu si tam urcite nebudes stěžovat.bud budes lizat kundy bacharkam,nebo kápům-ženám,–)

kima

Nechápu proč? To je to tak strašné?

Dochy

Myslím, že lamalam naráží spíš nato, že povědomí o nuceném pobytu v podobném zařízení zpravidla nezvyšuje reputaci jedince. Proto se většina lidí se zkušenostmi k těmto zkušenostem veřejně hlásit nebude.