dolik

Dobrý večer,kdo poradí? Zhroutil se NB a přepnul se mi na nouzový režim.Restart,ob­novení systému…Nic Co s tím?Opravna

Nejlepší odpověď
Bedy

Stáhněte a vypalte si jako obraz disku nějakou Live distribuci linuxu, například Slax a vložte CD do mechaniky. Případně si vytvořte bootovací flešku.
S tím si můžete vytáhnout ta data a udělat čistou instalaci operančího systému.
Pozn.: Nemáte-li legální Windows nebo chcete zkusit něco nového, lepšího, doporučím Xubuntu Linux – www.xubuntu.cz

Zdroj: http://www.slax­.cz/get_slax.php

Další odpovědi
Orange

Reinstal systému? Pokud bys chtěl zachovat data i ze systémového disku, tak jedině kuchnout, hodit disk do PC (pokud máš) zálohovat data a pak instalace systému.

Taoretahana

Dobrý večer sice s tímhle problémem neporadím ale jestli budete shánět nějakého technika tak mám kamaráda, který je opravdu kvalitní a hlavně velmi levný. Jeho webovky jsou: ajty24.cz nebo hot-linka 728 940 940.
P.S: Mě se posledně z ničeho nic vypnul počítač a nenajel mi windows…a nyní vám bez přeinstalace a ztráty dat píšu právě z tohoto PC. :)

Daniela