miláSimča

Dobrý večer, jaké bych mněla mýt IG, když je mi 14 let ?

Před chvilkou jsem si dělala test a mám IG- 116 je to dobré ?
Pokud je to špatné dá se IG nějak zlepšit ?
Předem děkuji za odpověd:).
Simonka,14
Doplňuji:
Promiňte psala jsem to na tabletu.

  • mít

Nejlepší odpověď
Kelt

Nedělej žádné testy, nic ti to neřekne. V různém testu můžeš mít IQ jak 150 tak i 80, ale to nic neznamená. Nauč se mít ráda sama sebe a denně si urči nějaký úkol, co se naučíš, dozvíš. Nezapomeň také na sebe.Občas se usměj, odpočiň si, vyjdi si ven na procházku. Udělej něco neobvyklého. Navštiv místa, kam nechodíš, promluv s tím, s kým jsi dlouho nemluvila.

Další odpovědi
iceT

Než na měření IQ se raději zaměř na procvičování českého jazyka.
Průměr IQ je kolem 100,ale to nic o člověku neřekne.

marci1

Dobrý večer, jedná se o IQ. Většina lidí má kolem 100. Ty máš nadprůměr, alespoň v hodnocení ve zdroji : http://www.iq-testy.net/hodnoty-iq/ 🙂

ivzez

Neexistuje žádný předpis, jakou výši IQ by
člověk mĚl (nikoliv mněl) mít v tom kterém věku.

Člověk může mÍt určitou výši IQ,
IQ se nedá mÝt (prát ani čistit).

Všechny hodnoty, které zjistíš např. z internetu,
jsou jen hodnotami statistickými.

Děda Louda

Jestli myslíš číslo igelitových galoší (IG), vyber takové, aby tě nelačily a vešla se ti tam i silnější ponožka. Barvu si zvol takovou, o níž jsi přesvědčena, že ti neobyčejně sluší.

quentos

ono tam těch hrubek je víc… „mněla“ , o interpunkci ani nemluvě… to fakt „psaním na tabletu“ nebude.

Agneta

quentos >>> taky bych řekla, že to bude inteligencí :DDD

carpediem

Inteligence s pravopisem nemá nic společného.

Psychotic

Koreluje.