vlastina

Dobrý večer,jak aktualizovat ovladače-poradíte mi? Děkuji

Doplňuji:
Díky za odpověď-jiné ovladače.Aktu­alizace windows je v pořádku

Odpovědi
Awe

Ovladače k čemu?Grafická karta?Zvuková karta?Jiné ovladače?
prvně bych udělal aktualizaci windowsu.Jestli to nenajde to co má musíš jít přímo na weby firem ovladačů…

anonym

A víš ovladače jakého zařízení?
Nejlép, když si z webu výrobce stáhneš patřičný ovladač na disk a tam jej buďto spustíš (v případě, že jde o instalační aplikaci) a nebo si spustíš Správu počítače, ťukneš pravým na dané zařízení, z menu zvolíš Aktualizace ovladače a nastavíš cestu k uloženému ovladači. Případně můžeš ve Správě počítače zvolit variantu připojení k WindowsUpdate a Win si (v ideálním případě) ovladače na netu najde sám.
A na jakém OS (Win?).