Dobrý večer, dělali byste za 35 000,– měsíčně?

Zedníky hledá prosperující stavební firma v Brně

  • požadujeme:
  • vyučen v oboru zedník
  • praxe nutná
  • spolehlivost, pečlivost
  • kvalitní práce
  • nabízíme:
  • dobré platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody Pracovní poměr: Na plný úvazek, trvalý pracovní poměr

Plat: 25 000,00 Kč – 35 000,00 Kč /měsíc
Dosažené vzdělání: SOU/výuční list

Zajímá mě Vaše reakce.
Doplňuji:
Proč je tahle otázka v Ankety a zábava Aktuality? Vypadá to že jde o prdel? Vždyť se to týká chleba. Nebo někoho se práce netýká? Nebo co v sekci Vzdělání a práce chcete mít? Jak se sedí u počítače?

Nejlepší odpověď
kropitko

To bych chtěla vidět,,to je vtip,co??

Další odpovědi
Miroslavst

Proč by ne?

anonym

má reakce, před měsícem mě můj syn který doted bydlel semnou postavil před hotovou věc,odjel přes půl republiky kvůli práce za 32000kč,moje reakce,řvala jsem jako rozzuřená tygřice,plat sice krásný,ale proč tak daleko,dodnes si zvykám že ho vidím jednou za 14 dní

myšpulín

Jasně!!!

anonym

Ani bych nevstával. Za ty prachy.

Vážně. Většinou jsem se pohyboval ve stavebnictví – a aby bral zedník 25 000,a v této době............
Třeba bude mít někdo kliku.Přeju,ale moc se mi to nezdá.

hanulka11

to bych chtěla vidět kdo tolik platí

fofbal

Přátelé, kdyby vaše bydliště bylo tam kde se vydělává 10–18000 měsíčně tak určtě by jste tento plat brali.

led

Ne.
Nejsem zedník.
Nemám vzdělání.
Musela bych pracovat. ☹
A hlavně, baví mne má práce 🙂

fofbal

Reaklce na to, jak se sedí u počítače- radím dobře, podle knihy s návodem na držení páteře u vertebropatů a ta se jmenuje „Škola zad“. Koho trápí záda, velice užitečné čtení.

anonym

je lepší až nadprůměrný plat, ovšem pokud to nabízejí přes agenturu, možná tu mzdu agentura přehání aby sehnala osobní informace do databáze aby je dál někomu prodala. Jinak by ta pozice musela být obsazená. 25 000 hrubého, tomu se dá uvěřit.