Dmitrij

Dobrý večer. Co znamená výraz „není to nic proti ničemu“?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

mě to přijde jako neutrální …nic se neděje
když nic neděláš nic nezkazíš

Další odpovědi
mojitek

znamena to „neni v tom žádný rozpor“ cili je to „v poradku“

anonym

Když se řekne, že „TO není nic proti ničemu“, tak se předpokládá že TO je tak nekonfliktní nebo jednoznačně přínosná věc/opatření, že proti němu snad ani nemůže nikdo nic namítat.

teď zrovna těžko hledám vhodný příklad, ale pokud jde o oblast IT softwaru, tak nenáročná a zdarma dostupná aktualizace na novější a vychytanější verzi softwaru je právě to co je ničím proti ničemu 🙂