Dmitrij

Dobrý večer. Co znamená

1.nakukat
2.schíza
3.splachovací (o člověku)
4.pustit k vodě
5.spadnout z jahody naznak.
Díky za pomoc

Nejlepší odpověď
1popelka1

1.nakukat – napovídat nesmysly
2.schíza – schizofrenie
3.splachovací (o člověku) – flegmatik, hodí vše za hlavu
4.pustit k vodě – rozejít se s někým

Doplňuji:
5. spadnout z jahody na znak – stejný význam jako spadnul jsi z višně, jsi z Marsu apod.

Další odpovědi
Miroslavst

Jen bych upřesnil pár výrazů:

  1. nakecat, nalhat.
  2. schizofrenie-nemoc
  3. všechno je mu jedno. Prostě mě nenasereš.
  4. Nechat být. Nejen se rozejít, ale prostě na to kašlat. Nechat to plavat a dál se o to nestarat.
  5. Ty si asi spadnul z jahody ne?, když chceš abych dneska pracoval. Seš blbej, jsi ťuk, ťuk.

Ale taky by to mohlo být a snad se neurazí-při provádění sexu s jednou uživatelkou odpovědí. Bylo by to tak divoké, že jsi spadnul z jahody :D