Darinka1

Bude amnestie? Na koho se to bude vztahovat? Budou vězňům dávat náramky?

Trestni pravo
dekuji

Nejlepší odpověď
klumprt

Kdyby bylo po mým, tak by se jim tetovaly na čelo paragrafy, za které seděli, ale to se asi nestane, protože v tomhle státě mě nikdo neoslouchá. Zatím.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Ano, amnestie bude, jen se neví kdy.
Na koho se bude vztahovat? Zejména na odsouzené – vězně.
Ano, náramky se budou dávat, opět se neví kdy.

quentos

Pokud se dobře pamatuju, prezident Zeman prohlásil, že dokud bude prezidentem, amnestie nebude. Proč taky? To by se vám líbilo, něco provést a nebýt potrestán, případně jen směšným zlomkem běžné sazby.

Drap

V dohledné době se nedá amnestie očekávat. Jen ať si to pěkně odsedí.

mosoj

Jen ať tam jsou.

xxx3

Hromadná asi ne. Ale když o někom natočí film, tak je cesta ke svobodě volná. Jirka by mohl vyprávět…