yeerum

Dobry večer chci zeptat na dedictvi.Jak to ma vlastne vypadat.Zdedil jsem byt.jak dlouho trva rizeni?

Odpovědi
ahold

To je opravdu případ od případu různé.
Nejlépe by ti odpověděl notář, který pozůstalost vyřizuje. A to ještě pouze orientačně. Nikdo dopředu neví, jestli se během řízení neobjeví okolnosti, které by byly časově náročnější na prověření.

marci1

Většinou to trvá delší dobu. Mě to trvalo půl roku a problém tam žádný nebyl. Znám případy, kdy to bylo vyřízeno i dříve. Vyčkejte vyzvání notáře ke schůzce.