Dobrý podvečer.Mám takovou prsbu.Pomůžete mi ?!

Chci prodat zahradu.Kupní smlouvu již mám sepsanou,ale potřebuji vědět,jak mám postupovat.Jde mi o to,jak mám nějakým způsobem sdělit Katastrálnímu úřadu,že chci svůj pozemek převést na nového majitele.Jsou potřeba nějaké smlouvy,potvrzení atd.?!
Děkuji Vám za rady.

Nejlepší odpověď
anonym

Kupní smlouva s úředně ověřenými podpisy se přiloží k formuláři Vklad do katastru nemovitostí. Předáte oba doklady na podatelnu KN, zaplatíte poplatek za vklad (500,– Kč) a katastr provede přepsání prodaného pozemku na nového majitele. Z Vašeho LV bude tento pozemek vyloučen.
Doplňuji:
Barbakane, moc děkuju. Prodávala jsem nedávno, ale nechtěj vědět s jakým výsledkem.

Další odpovědi
anonym

Teda ocko,brilantní odpověď. 🙂

Ocko,tak mi to napiš ráno,já bych snad dnes neusnul!

terry

ocko – s jakým výsledkem?
Mluv, mluv, zajímáš mě. :)