nunyska

Dobrý kožní lékař v Hradci Králové

Doporučíte někdo vážně dobrého kožního lékaře v Hradci Králové, který si dokáže poradit s atopickým ekzémem, nejlépe za minimálního použití kortikoidů či jiných „jedů“?

Odpovědi
dědapetr

Nejsem dermatolog ani kořní lékeř,ale máme v rodině dobré zkušenosti s léčbou atopického ečkzému s tímto přípravkem:DURISSUS hadí masť 50 ml

Zdroj: http://www.pe­termotus.sk/du­rissus/

Rolotr

S atopickým ektémeme vám nemusí pomoci dermatolog, ale za úvahu stojí vyšetření u alergologa a imunologa. Atopický ekzém bývá typickým alergickým projevem.