Broukk

Poradili byste mi prosím, dobrý eshop s originálními dár­ky?

Dobrý den, poradili byste mi prosím dobrý eshop s originálními dárky. Sestra má v lednu narozeniny a já už nevím, co ji koupit. Ale zase nechci, aby to byla uplná pitomina. Něco, co se běžně nevidí.

Odpovědi
MartinaHob

Ahoj, ja dlouho odebiram darky ze stranky darecky z evropy.cz :) podivej se a podle me budes spokojeny.

Antonka

Ahoj, souhlasim s martinahob, take od tam odebiram zbozi a jsem velice spokojena :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.