DaniSimk

Dobrý den, znáte nějakou castingovou agenturu pro děti?

Konkrétně castingovou agenturu do filmů, nebo jestli momentálně probíhá nějaký casting. Předem děkuji :)

Odpovědi
mikee.nikee

Tady ;) → http://poppycas­ting.cz/ Kdyžtak si na netu vyhledej; castingy pro děti. -

klob1

Ano, znám dvě a jsou dost solidní a nedělají jen castingy,ale i více věcí v těchto podobných oborech..sídlí někde ve Vých čechách,má zastoupení..jinak si to docela chválili co jsem slyšel.Jedna má věkové omezení a druhá nemá.Musel bych se optat jedné holky co tam byla..Pokud by byl skutečný zájem,tak se u ní zastavím..a zjistil bych to.
Doplňuji:
nabírají tam průběžně u nich.