Kája mac

Mám šanci se dostat na střední školu se 4 z chemie a průměrem asi 2,1?

Chci vědět jestli se tam dokážu dostat.

Dobrý den. Zajímalo by mě jestli mám šanci se dostat na střední školu se 4 z chémie.průměr mám asi 2,1

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
annas

Nikdo vám nemůže odpověď,, zda budete přijat. Jde jen o dohady. co platí na jedné škole,. neplatí na jiné, stejně každý rok je to jinak.

Rozhodnutí je v rukou ředitele školy,, který je v čele přijímací komise. Přijetí záleží na počtu přihlášených žáků,. jaký mají prospěch a na výsledku přijímacích testů.

Proto je důležité, jak zvládnete přijímací testy. Jejich výsledek musí tvořit alespoň 60 procent z celkového hodnocení.

Známky z vysvědčení se započítávají za 1. i 2. pololetí 8. ročníku a 1. pololetí 9. ročníku. Neuvedla jste, o který průměr u vás jde.

Vše záleží jen a jen na vás.

Další odpovědi
Jeník_9658

Dobrý den, jen bych vám chtěl říci, že se dá dostat na střední školu. Též jsem měl 4 z chemie a na škole, kam se mi moc nechtělo, jsem byl asi 9. a na školu, kam jsem chtěl, jsem se dostal na odvolání (je to střední průmyslová chemická), takže šance tam je, musíš to zkusit a nahnat body na přijímačkách (když tě nevezmou napoprvé, určitě zkus odvolání).