Kytykey

Odkazuje tato adresa: wwww.foto.cz na fotolab.cz?

Prosim existuje jeste www.foto.cz? Mame na ucte ulozene fota a nelze ucet najit.
Dekuji Kytykey

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

--
Dobry den. wwww.foto.cz.Od­kazuje nas na fotolab.cz

Odpovědi
led

Skúste vaše prihlasovacie heslo použiť vo Fotolab Klube https://www.fo­tolab.cz/klub/

jsemjá

Třeba se spojili.

elkon

Z toho plyne poučení, nedávat žádné dokumenty ani fotky kamkoli třetí straně. Když potřebuješ cokoli zálohovat, tak externí disky, nebo NAS. Žádné cloudy a podobné ptákoviny.