Dmitrij

Dobrý den. Vysvětlete,pro­sím,význam slov:

1.propnout
2.sumírovat si
3.dacan
Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Propnout – dva významy:
1.natáhnout (propnout nohy)
2. navzájem se spojit, např. sepnout sponkou.

Sumírovat si – promyslet si v hlavě, spočítat, seřadit priority

dacan – darebák, lump atd.

Dmitriji, už jste se dlouho neozval.

Další odpovědi
Drap

1(/ spojit , najít pojítko
2/ počítat si. sesumírovat = spočítat
3/ darebák, lump , nevychovanec, nezvedenec

iceT

sumírovat si -spočítat si,propočítat
dacan-myslím,že neposlušné děcko,otec tak říkávál sousedovic dětem

hanulka11

propnout tj úplně napnot …třeba při cvičení propnout špičky nebo paže

sumírovat si – tj. připravovat, představovat

dacan- je nezvedené dítě

haunted

  1. jako se clovek muze prohnout tak vec se da propnout :)
  2. nevim
  3. tak se oznacuje dite ktere zlobi, treba i grazl, smrad …

Děda Louda

Sesumírovat – vytvořit sumu, tj. součet, souhrn, dát si věci (myšlenky) dohromady, do souvislostí, rozmyslet další postup podle získaných informací o věci, promyslet.

Dmitrij

Kerberus – tak dlouho,až se mi samotnému po Odpovědích pořádně zastesklo :)