Kjsjsjjshysh

Poradíte? Jmenuji se Kája, ale nevím, jak se pojmenvoat na YouTube.

Dobrý den vůbec nevím jak se jmenovat na YouTube jmenuju se normálně Kája

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
Malvína

Nijak. YouTube je zahlcen takovými uživateli. A jaksi bývá obvyklé, že kdo si nedokáže sám vymyslet ani přezdívku, neprosadí se všeobecně. Protože kdo o to má opravdu zájem, chtěl by to zkusit, má nápady, tak přezdívka je to nejmenší. Ty nejsi rozhodnut ani v tomto.

Další odpovědi
autacek

Zkus třeba Kjsjsjjshysh.

EKSOT123

Jenom ne Al-Kaida

Rokio

Co třeba Caja, nebo Lady Kája.

aliendrone

Zkus jestli je volné „Markýz de Gesh“! ;) :D :D

Upozornění pro mazálka – odpověď NENÍ úmyslně pejorativní či dehonestující, jde POUZE o přiřazení zjevné skutečnosti (přesně ve smyslu odpovědi Malvíy)! ;)

Edison

A co třeba Markýz de-Al Cajda?