aluška10

Je výhodné koupit rodičům k vánocům focení 50–100 fotek za 1200 kč?

Dobrý den vím,že vánoce jsou zadlouho.Ale chci se zeptat.Je mi 12 a rodičům chci koupit focení 50–100 fotek za 1200 kčJe to výhodné?Jestli ne stránku s dárky.levné­.Děkuji
Doplňuji:
V diskusi je stránka

Nejlepší odpověď
gecco

Co je to „focení“??

  1. výroba nějakého počtu fotek z vlastních předloh
  2. vyfocení rodičů ´profíkem´ a zhotovení nějakého počtu snímků?

___
Zkus vložit odkaz na tu nabídku, koukneme se.
😉
Doplňuji:
No – proč ne? – fotograf působí seriózně a ta cena není nijak přehnaná.
Pokud máš pocit, že tím uděláš rodičům radost – chutě do toho…
😉