Myška12

Dobrý den,v roce 2007 si můj otec chtěl pořídit auto na leasing který mu ale nedali.

Proto mi řekl že si zažádám já že mi nahlásí zaměstnání u bratrancovo firmy a já blbá to udělala. Leasing je od roku 2009 splacený. Hrozí mi za to něco? Ptám se proto že otec zemřel a dozvěděli jsme se že on i jeho bratranec s firmou kde mě uvedl jako zaměstnance udělali dluhy.
Děkuji za odpověď

Odpovědi
dědapetr

Pokud jste u té firmy hlášená jako zaměstnanec tak se Vás dluhy firmy netýkají.Za dluhy odpovídá jednatel a majitel firmy.

Myška12

Špatně jsem se vyjádřila. Tím že jsem si v roce 2007 vzala ten leasing na sebe kde mi otec řekl že nahlásím že pracuji u jeho bratrance ve firmě, kde jsem ale nepracovala. Úvěr je už splacený.