Avatar uživatele
vitr74

Dobrý den, v loňském roce jsem se stala majitelem podílu na pozemku, …

Dobrý den, v loňském roce jsem se stala majitelem podílu na pozemku, který je veden v územním plánu jako trvalý travní porost. Chci se zeptat zda mohu na svém dílu postavit karavan pro rekreační účely, a to trvale a zda je nutno tuto skutečnost hlásit stavebnímu úřadu, popř. obecnímu úřadu, kam nemovitost dle KN spadá. Na pozemek je možný vjezd jen přes zákaz vjezdu, povolen jen dopravní obsluze , je možno získat povolení a kdo mi je oprávněn mi jej vydat. Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4120 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Na vlastní pozemek můžeš postavit karavan bez jakéhokoli povolení. Neni to stavba.Co se vjezdu týká, tak pokud tam neni jiná přístupová cesta, můžeš jako majitel jezdit i přes zákaz vjezdu. Musíš se na svůj pozemek nějak dostat.
Hlásit to nemusíš, ale obzvláště pokud je to v menší obci, neuškodí, pokud se zastavíš na obecním úřadě a jen jim tuto skutečnost sdělíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

jestli to není pevně spojeno se zemí,tak se to za stavbu nepovažuje,jestli není v okolí nějaký zdroj pitné vody,což by omezovalo rekreaci a používání,myslím si,že není třeba to nikam hlásit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek