MinisCZ

Dobrý den, v lese jsem našel malé parohy a chci se zeptat jak je mám vyčistit?

Našel jsem je i s lebkou už bez masa byly na stromu.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Nejlépe tuto činnost zvládnou mravenci. Pokud není dostupné „soukromé“ mraveniště, měla by stačit náhrada, kartáčem vydrbat octem nebo kyselinou citronovou (obyčejná citronová šťáva – citrónka z marketu).

Další odpovědi
FOG

Kyselina mravenci.

oskar

Píšete malé parůžky vypadá ,že jsou to srnčí.parůžky omyjte vodou zbavte nečistot.Lebku nejlépe vybílíte Peroxydem vodíku alespoň 25%a dát na sluníčko.

pondělí

VYVAŘIT