Jakub415

Dobrý den, už nějakou dobu kýchám když jím hořkou čokoládu nebo něco mentolového třeba tiktak nebo žvýkačky. Alergie ?

Odpovědi
aevul

Ne, to je dobrý, nic to není, klidně to jez dál a kýchej. Ty vole, fakt si jako myslíš, že ti neznámý člověk na Internetu poradí líp než doktor?

Filip84

My tady nemáme ani EKG, ani roentgen, ani magnetickou resonanci, a – světe div se – ani laboratorium a testovací sady jednotlivých alergenů. Proto se obrať na svého praktického pediatra (praktického lékaře asi ne, že? To by bylo hodně smutné! 🙂 ), ať ti napíše poukaz k immunologovi / alergologovi.

Tam dostaneš odpověď na svou otázku.