Adra

Nevíte, jak můžu vyřešit, když před 4 dny se objevilo na Instagramu, že „u vaší žádosti došlo k chybě“?

Dobry den už 4 dny mi na instagram píše u vaší žádosti došlo k chybě. Neví někdo co stím?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.
----- kdfyž na In

Odpovědi
ivzez

Já bych začala přečtením podmínek užívání (možná jste přehlédla něco,
kvůli čemu momentálně nelze Vaši žádost splnit). Pokud bych tam nic nenašla,
zkusila bych nápovědu a nakonec bych se obrátila na podporu.