Avatar uživatele
Registrovaný

Dobrý den , trápí mě dlouhodobě sucho v ústech.

Nevydržím bez pití , sucho v ústech je velmi nepříjemné a také často mi jdou z krku žluté , velmi zapáchající hrudky. Léčím se s jícnem a dlouhodobě užívám Pantoprazol Mylan. Prosím o radu , o co může jednat . Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Sucho v ústech mohou způsobovat léky, které užíváte, ale také nemoc jícnu sama o sobě. Může zde být také další onemocnění. Napsat Vám, co máte v tomto případě dělat, je ale čirý nesmysl. Váš zdravotní stav zná nejlépe Váš ošetřující, případně odborný, lékař. S těmi se poraďte o svých problémech a neřešte je na laické úrovni. Choroby jícnu se léčí velmi obtížně a určitě si nechcete vlastní zdraví zhoršit ještě tím, že zanedbáte další příznaky, které je třeba neprodleně řešit. Na této úrovni Vám mohu doporučit jen pití chuťově nevýrazných tekutin, jako se slabý čaj, stolní vody bez bublinek a obyčejná pitná voda. Hlavně se koukejte dát psychicky do pořádku, zmobilizovat obranyschopnost organizumu přirozenou cestou a snažte se ve spolupráci s lékařem vyléčit onemocnění, které Vás sužuje.

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1778
Zlatý mosoj 1529
Zlatý marci1 1378
Zlatý annas 1078
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 847
Zlatý briketka10 761
Zlatý quentos 744
Zlatý iceT 577
Zlatý zjentek 512

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.