Kacka28

Dobrý den,společník ve firmě je němec, nadělal firmě dluhy a odcestoval. Jak jej najít? Na trval.bydlišti zřejmě není.

Společník – cizinec
Doplňuji:
máte zkušenosti s interpolem? Jo je to filuta a podvodník, ale přece i na něj musí být nějaký metr. Ne že uteče a pokrade co může a vyvázne bez trestu. Na jeho trv.bydliště jsem volala „prý“ tam není odstěhoval se, co teď najít leda přes ten interpol?Co dokladovat?

Odpovědi
anonym

Já myslím,že je úplně jedno,jestli je Němec,nebo kdo,je to hlavně vykutálený filuta,který moc dobře věděl,že tady se mu pšenka zazelená.Chudáci lidi,které zaměstnával,no doma na vás čekat nebude.(Ale píšete zřejmě,to to nevíte určitě?)

hanny 2

Zkuste požádat Interpol!?!?!?