kacula13

Dobrý den sháním brigádu v regionu Praha 1, například rozdávání letáků nebo tak, je mi 14 let děkuju

Dobrý den sháním brigádu v regionu Praha 1, například rozdávání letáků nebo tak, je mi 14 let za ohlasy a nebo rady s odkazy předem děkuji :D

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Děti smějí pracovat až po dosažení věku 15 let a po ukončení základní školní docházky, ale až po prázdninách.

Další odpovědi
hanulka11

to by musel mít na sebe jeden z rodičů ,protože tebe do 15 let nikdo nesmí zaměstnat

balca

Počkej si až ti bude tak 20 a můžeš jet na brigádu do ciziny,zdokonalit si angličtinu,posbírat pár jablek a máš 50 tisíc v kapse a zlepšíš si angličtinu :D
Mě je taky 14 let tak si raději počkám :D