Robin Gorol

Rozbil jsem televizi. Jak to říct tatínkovi?

Dobrý den, potřebuju nutně odpověď, děkuji.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Když je to tvoje TV, tak co… prostě budeš teď bez televize. Jestli budeš chtít novou, budeš si ji muset koupit sám (a vydělat si na ni) anebo hezky poprosit a zasloužit si ji, popřípadě odpracovat. Vsadím se, žes ji nerozbil naschvál, tak asi není důvod se za to stydět nebo se bát reakce. Je to jen televize (a dnes koupíš i docela dobré za levno), žádný důvod ke stresu.
Pochlapit se a říct to. Překonej strach.

Ale nepíšeš, na co chceš odpovědět, na nic se totiž neptáš :P TV opraví nějaký opravář, vyhledáš na netu nebo to dáš někomu známému, jestli někoho takového znáš. Ale pokud to nebyla moc drahá TV nebo už je stará, tak je podle mě stejně lepší koupit novou. Anebo žádnou… i bez televize se dá docela slušně žít (řekl bych i líp).

Další odpovědi
elkon

Odpověď na neexistující dotaz neznám.

Kelt

Nevím, na co se ptáš? Program můžeš sledovat na internetu a některé staré filmy si stáhneš. Když jsi rozbil televizi, asi ses jí nějak dotknul, pouhá myšlenka to u obyčejných jedinců nedokáže. A vždy se najde řešení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.