Amos

Dobrý den. Řídil jsem pod vlivem alkoholu, naměřené hodnoty 1,75 a poté 1,4 promile. Jsem bezúhonný. Co mě čeká?

Existuje polehčující okolnost? Žádné bouračky, jedna pokuta.

Nejlepší odpověď
terry

Polehčující okolnost????? Z jakého důvodu????
Čeká tě asi pokuta a bodíky a odejmutí řidičáku?
A přála bych ti hodně vysokou pokutu, podmínku a nové řidičské zkoušky. Co kdybys někoho porazil?

Další odpovědi
arygnoc

nejste bezúhonný.
nevěřím, že to bylo poprvé, jinak by jste do toho auta nesedl.

jste potencionální vrah.

zabavit auto, doživotní zákaz řízení a 30 let kriminálu – tak bych vás odsoudil.

že je to moc?
není, takoví jako vy totiž nenávratně „potrestali“ zabitím (vraždou) nevinné.

Toruk

Odejmutí řidičáku na 18 měsíců, soudní řízení= podmínka na 18 měsíců, možná i pokuta; řidičák ti nevrátí, ale budeš si ho muset udělat znovu (nevím, jestli ve zjednodušené podobě). Mám kamaráda, kterému naměřili zhruba 1,5 a toto byly následky; nikdy předtím neboural ani neměl žádný bod.

standa

Víte jaký je rozdíl mezi vaší odpovědí a odpovědí Toruka ?

Toruk odpovídá tazateli na jeho otázku… a btw docela přesně 🙂