Dobrý den, rád bych se zeptal jak mám dát mp3 do Sony NW-E002F ? Píše mi to NO DATA a při tom tam jsou soubory.

Odpovědi
lukino185

Asi to není podporovaný formát.

fortin

Všimněte si jaké odlišné názvy zvukových souborů používá systém Sony NW-E002F. Na tyto názvy (pokud jsou) mp3 přejmenujte. Nebo vrátit tovární nastavení.

Funkce NW-E002F
Dobíjecí Lithium-iontová baterie s funkcí Stamina a skvělou životností 30 hodin
Vysokorychlostní nabíjení baterie: 3 minuty nabíjení vám poskytnou 3 hodiny přehrávání
Díky technologii komprese ATRAC3plus lze do vnitřní paměti přenést až 22 disků CD
Vestavěný rádiový tuner FM
Přímá zástrčka USB pro snadné použití
Jasný a zřetelný 1řádkový displej OLED zajišťující snadnou navigaci
Podpora více kodeků: kompatibilní s formáty ATRAC, mp3 a WMA
Software SonicStage® 3.4 pro snadnou správu hudby a přenášení vašich oblíbených skladeb
*Tento přehrávač je navržen pro bezprobl. spolupráci pouze s hud. obchodem Connect Europe společn. Sony, který bude uzavřen od března 2008. Použití se zdrojem legit. nabídek stažení v komp. nechrán. formátech (např. mp3) nebude ovlivněno.

Zdroj: http://www.so­ny.cz/product/nws-e-series/nw-e002f#pageType=ma­nual