sen

Instaloval sem windous ale nevim jak mam na istalovat zvuk, mam zvukovku integrovanou?

Dobry den prosinvas poradyl by my nekdo na instaloval sem windous ale nevim jak mam na istalovat zvuk mam zvukovku integrovanou mužete mi poslat otkas ne bo nejak poradit děkuji

Odpovědi
anonym

  1. – máš notes – najdi, stáhni a nainstaluj si ovladače podle typu notesu
  2. – máš ´obyč´ PC – totéž, ale musíš zjistit typ desky (motherboardu) a hledat ovladač podle něj

anonym

To zírám, nainstaluješ OS Win a nevíš jak rozchodit zvukovku?
Jdi do nastavení – ovládací panely – přidat soft. Win bude hledat v PC, pokud nenajde, tak na netu.
Taky můžeš použít univerzální kodek, AC´97 Realtek, který stáhneš ze sítě.

anonym

error: jdi do nastavení – ovládací panely – přidat soft
správně: jdi do nastavení – ovládací panely – přidat hardware