Skubanek456

Za jak dlouho se začne projednávat dědické řízení po smrti manžela?

DĚDICKÉ ŘÍZENÍ

Děkuji moc za odpovědi

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Plvodní otázka

Dobrý den prosím za jakou dobu , začne se dědické řízení po smrti manžela ???

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě záleží na místě, na tom, kolik je dědiců, zda jde o dědictví ze zákona či podle závěti, o výši majetku atd.

Známé zemřel manžel, dědictví se vyřizovalo asi za půl roku, u druhé známé za 2 měsíce.

Nedá se jednoznačně odpovědět.