Fialka3

Jak se mění u windows 8 barva nabídky start?

dobrý den prosím vás jak se mění u windows 8 barva nabídky start?

Nejlepší odpověď
GAGAhruba

Ahoj! :)
• dáš nastavení (najedeš myší do pravého rohu nahoře, a sjedeš dolů-tam je nastavení)
• pak dole je ZMĚNIT NASTAVENÍ POČÍTAČE – na to klikni
• pak tam necháš PŘIZPŮSOBENÍ ale nahoře vpravo ze ZAMYKACÍ OBRAZOVKA překlikneš na ÚVODNÍ OBRAZOVKA
• tam si vybereš barvu a vzor ;)
Doplňuji:
Funna by mohl/a být příště milejší.. :) asi si se špatně vyjádřil/a nebo nebo se v tom nevyznáš! no a co.. :) .. takže doufám že sem ti odpověděla na to co si myslel/a :)

Další odpovědi
Funna

a ty máš ve win 8 nějakou nabídku start…co tím myslíš?…tam přece žádná není (to je to vlevo dole na liště – znak windovs)…a pokud myslíš tam to, co se jen jako klasický start (ve starších verzích) tváří tak ten je jen v 8.1…a ten asi těžko změníš…
Doplňuji:
co je nemilého zeptat se, co myslí tím nabídka start, protože se na žádnou nabídku start neptala..a ten kdo tomu nerozumí nejsem já, protože nabídka start je odjaživa znak windows v levém dolním rohu na liště na ploše (stačí si to zadat do googlu)…to co jsi popsala ty, je změna barvy METRA..ano, metro se to jmenuje, ne nabídka start…nejsem jasnovidec, nevím co chce změnit…