Dobrý den,prosím poraďte mi, jaký je nej program na tvorbu reklamních letáčků (nejlépe v češtině).Dě­kuji Lucka

Nejlepší odpověď
Terryle

Pokud jen trošku umíte s grafickýma programama nebo máte chuť a energii se naučit něco novýho, šla bych do Photoshopu nebo Gimpu. Vypadá to nesrovnatelně líp a nabízí to víc možností.
Letáčky z Wordu jsou jakoby přes kopírák a pokud člověk umí s počítačem jenom trooošku zacházet a uvidí takovýhle letáček, pozná ho na první pohled. Na mě to působí fakt hodně amatérsky :o) Nehledě na to, že při práci s obrázkama je občas „přechytralej“ Word fakt na zabití…

Další odpovědi
Alesh

MS Word? 😉

vivatis2

Word

Skalda

Jakýkoliv program který umí pracovat s vrstvami. Gimp.........­........atd. btw gimp neni zrovna jednoduchy, ale na stahuj.cz urcite najdete nejaky freeware s dostacujicima vlastnostma a user friendly.