Avatar uživatele
Majkl95

Dobrý den prosím poradte jaký nový mibil si mám vybrat

Dobrý den prosím poradte jaký nový mibil si mám vybrat. Chcu wifinu , foťák a jacka na sluchátka. :) Nevím esli ešte dotykáč protože teďka mám mobil xperia typo a je docela pomalý. Předtím jsem měl Nokiu expres music takovou tu červenou tlačítkovou a ta byla v pohodě ale tu mi ukradli tenkrát. Jo a taky občas se mi resetuje. Jo hraju hru prostě a najednou prostě zhasne display a mobil se začne načítat jako když ho zapínám. Nechcu nic drahýho na brigádě si moc nevydělám jo , asi tak do 4 nejvýš 5 tisíc. děkuju moc :)
Doplňuji:
Když já nevím jak se dělá HW reset :D a nechci to zničit ještě víc :D Táta to pošle zpátky do obchodu :)
Hele Nokiu jsem už měl a byla dobrá :) tak já si ji asi koupím a je červená a tu já miluju :) díky mockrát fakt že jo :) super

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? 4512 před 3933 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jak už tu někdo napsal, Windows Phone je dobrá volba – je rychlý, svižný, neseká se a na své Nokii Lumii 800 jsem nezažil jediný restart či nějaké zámrzy aplikací apod.
Jestli chceš něco slušnýho, tak bych doporučil mobil Nokia Lumia 520. Sehnat se dá za 4 tisíce a nějaké drobné k tomu úplně v pohodě, je to teďka jeden z nejnovějších modelů od Nokie, vyrábí se v mnoha barevných kombinacích, nabídne opravdu velký výkon – 2 jádrový procesor a 512MB operační paměti, takže na hry a aplikace opravdu dobrá výbava.
Výhodou je i možnost paměťových karet, kterými lze doplnit vnitřní 8GB paměť o paměťovou kartu (microSD nebo microSDHC). Nevýhodou může být chybějící blesk.

Kdybys chtěl něco levnějšího, tak ten Samsung Omnia W je dobrá volba, jen nemá možnost slotu na ty paměťové karty (ale vestavěných 8GB stačí většině uživatelům) a taky bych řekl, že má trošku menší výdrž baterky, než ta Nokia Lumia 520.

Takže bych se rozhodoval mezi Nokii Lumií 520 a Samsungem Omnia W.
Ten LG T375 sice špatný není, ale za málo peněz málo muziky – podpora aplikací a her téměř nulová, foťák docela bída, výdrž baterky taky žádná sláva. To je telefon pro nenáročné,

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Majkl95 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
4512

V tom případě bych se ani nerozmýšlel a šel do Windowsu, já doporušuji Windows phone 7.8, 8 jsou kompatibilní s málo věcmi, ale Win jsou rychlé, dá se sehnat už od 3 tisíc, šel bych do toho znovu (Samsung Omnia W)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Nový LG T375 si myslím plně splňuje tvoje kritéria,teda kromě ceny,nový stojí kolem 1600,–a velkou výhodou je i velká dotyková klávesnice,kterou si můžeš vybrat jak chceš psát-bud plná klávesnice jako na ntb nebo jak na mobilu se třemi písmeny na tlačítku.A ještě je na dvě simky.
http://www.gsma­rena.com/lg_t375­_cookie_smart-pictures-4779.php

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Nejdříve bych udělal aktualizaci HW, teprve pak, nepomůže-li, přemýšlel o koupi nového. Zde jsou někteří jeho konkurenti:

Zdroj: mobilenet.cz/clan­ky/recenze-sony-xperia-tipo-xperia-pro-masy-9867/5-zaverecne-zhodnoceni-a-prehled-konkurentu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
huxa

Nevěřím, že chodíš legálně na brigády, minimálně tvá čeština říká opak, dyť tobě nemůže být ani 13 let… V dvou odstavcích napsat čtyřikrát jo a v jedné větě napsat skoro po sobě dvakrát prostě, to může jen velký omezenec…

před 3928 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek