Majkl95

Dobrý den prosím poradte jaký nový mibil si mám vybrat

Dobrý den prosím poradte jaký nový mibil si mám vybrat. Chcu wifinu , foťák a jacka na sluchátka. :) Nevím esli ešte dotykáč protože teďka mám mobil xperia typo a je docela pomalý. Předtím jsem měl Nokiu expres music takovou tu červenou tlačítkovou a ta byla v pohodě ale tu mi ukradli tenkrát. Jo a taky občas se mi resetuje. Jo hraju hru prostě a najednou prostě zhasne display a mobil se začne načítat jako když ho zapínám. Nechcu nic drahýho na brigádě si moc nevydělám jo , asi tak do 4 nejvýš 5 tisíc. děkuju moc :)
Doplňuji:
Když já nevím jak se dělá HW reset :D a nechci to zničit ještě víc :D Táta to pošle zpátky do obchodu :)
Hele Nokiu jsem už měl a byla dobrá :) tak já si ji asi koupím a je červená a tu já miluju :) díky mockrát fakt že jo :) super

Nejlepší odpověď
Bedy

Jak už tu někdo napsal, Windows Phone je dobrá volba – je rychlý, svižný, neseká se a na své Nokii Lumii 800 jsem nezažil jediný restart či nějaké zámrzy aplikací apod.
Jestli chceš něco slušnýho, tak bych doporučil mobil Nokia Lumia 520. Sehnat se dá za 4 tisíce a nějaké drobné k tomu úplně v pohodě, je to teďka jeden z nejnovějších modelů od Nokie, vyrábí se v mnoha barevných kombinacích, nabídne opravdu velký výkon – 2 jádrový procesor a 512MB operační paměti, takže na hry a aplikace opravdu dobrá výbava.
Výhodou je i možnost paměťových karet, kterými lze doplnit vnitřní 8GB paměť o paměťovou kartu (microSD nebo microSDHC). Nevýhodou může být chybějící blesk.

Kdybys chtěl něco levnějšího, tak ten Samsung Omnia W je dobrá volba, jen nemá možnost slotu na ty paměťové karty (ale vestavěných 8GB stačí většině uživatelům) a taky bych řekl, že má trošku menší výdrž baterky, než ta Nokia Lumia 520.

Takže bych se rozhodoval mezi Nokii Lumií 520 a Samsungem Omnia W.
Ten LG T375 sice špatný není, ale za málo peněz málo muziky – podpora aplikací a her téměř nulová, foťák docela bída, výdrž baterky taky žádná sláva. To je telefon pro nenáročné,

Další odpovědi

V tom případě bych se ani nerozmýšlel a šel do Windowsu, já doporušuji Windows phone 7.8, 8 jsou kompatibilní s málo věcmi, ale Win jsou rychlé, dá se sehnat už od 3 tisíc, šel bych do toho znovu (Samsung Omnia W)

iceT

Nový LG T375 si myslím plně splňuje tvoje kritéria,teda kromě ceny,nový stojí kolem 1600,–a velkou výhodou je i velká dotyková klávesnice,kterou si můžeš vybrat jak chceš psát-bud plná klávesnice jako na ntb nebo jak na mobilu se třemi písmeny na tlačítku.A ještě je na dvě simky.
http://www.gsma­rena.com/lg_t375­_cookie_smart-pictures-4779.php

www

Nejdříve bych udělal aktualizaci HW, teprve pak, nepomůže-li, přemýšlel o koupi nového. Zde jsou někteří jeho konkurenti:

Zdroj: mobilenet.cz/clan­ky/recenze-sony-xperia-tipo-xperia-pro-masy-9867/5-zaverecne-zhodnoceni-a-prehled-konkurentu

huxa

Nevěřím, že chodíš legálně na brigády, minimálně tvá čeština říká opak, dyť tobě nemůže být ani 13 let… V dvou odstavcích napsat čtyřikrát jo a v jedné větě napsat skoro po sobě dvakrát prostě, to může jen velký omezenec…