vlastina

Dobrý den,prosím o radu jak se přihlásit jako administrátor? Spybot to při odstranění problému po mě vyžaduje.Děkiji

Odpovědi
anonym

kliknout pravým tlačítkem na program Spybot searchr destroy a naběhne menu. Tam kliknout Spustit jako správce.
Další možnost. Pravým myšítkem klik na Spybot a naběhne menu a dole Vlastnosti potvrdit, naběhne okno a na kartě kompatibilita zvolit (mě se osvědčilo XP s SP2) a zatrhnout jako správce.