Samael

Jak napsat vzorec, když: mám tři buňky, každá obsahuje určité číslo atd.?

prosím o radu. Jak napsat vzorec, když: mám tři buňky, každá obsahuje určité číslo. U každé buňky bude výpočet, kdy vzorec vezme to číslo ve své buňce , vynásobí ho 10 a musí ho vydělit ale tím nejvyšším číslem z jedné z těch tří buňek. Děkuji moc za pomoc

--
Původní otázka, kterou tazatel změnil, zněla takto:

Dobrý den, prosím o radu. Jak napsat vzorec, když: mám tři buňky, každá obsahuje určité číslo. U každé buňky bude výp

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

doplň otázku,z tohoto nejsem teda dajako múdry…

Další odpovědi
Lamalam

Nerozumím dotazu. Kde, nebo v čem budeš ten vzorec psát?

bolak

V excelu je myslím funkce MAX nebo MAXIMUM, už přesně nevím, ale prostě to vezme největší číslo z buněk který tam nastavíš.