monča1998

Mám samičku pavího očka po porodu dát do jiného akvária? A kdy je nejlepší ji vrátit?

Mam 30l akvárium a v něm mam 3 neonky, a 3 pavi očka (z toho 1 samicka).. Samicka dnes rano porodila 1 mladé. Mam samicku i mladé odchytit a dat do jiného akvária nez mladé vyroste?
A kdy je tak nejlepší ho vrátit k ostatním rybkam?
Dekuju moc ;)

Odpovědi
Hlada

Samičku tam nech. Odlov jen mladé, jestli ještě budeš mít co lovit.

dědapetr

Vše nech tak jak máš. Já mám neonky i paví očka pospolu a i mladé paví očka a neonky si jich nevšímají.

anonym

Je mi divné,že měla jen jedno mladé,to se nikdy nestává.Zbytek asi neonky sbaštily.
Pokud chceš,abys měla mladé,dávej březí samice před porodem zvlášť.