Outsider

Nevíte někdo, o jaký předmět jde a k jakému účelu slouží? .

Dobrý den, prosím neví někdo o jaký předmět se jedná, k jakému účelu slouží-l? Díky L

Pozdrav do otázky nepatří. Děkuji.

Nejlepší odpověď

Berthold penatrametr je určen k určení síly a směru vybraného magnetizačního zařízení a kvality suspenzí fluorescenčních nebo barevných magnetických částic.

Tohle jsem našel na internetu.

Další odpovědi
zjentek

Když jsem spatřil vedle ten zapalovač, napadlo mě, jestli nejde o takové to „vyplazovátko“, když máš nemocnýho mazlíka a chceš, ať udělá áááááááááááááááá… (; D; D; …Prostě mně to přijde jako něco okolo zvířat, pomůcka na cosi spojenýho se zvířaty.

Jinak fakt nevím, ale zajímalo by mě to. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Outsider

Díky ano je to Berthold penatrametr, přiznám se že o něm slyším prvně 🙂

Pepa25

Chtělo by to spíš záběr z druhé strany. Do kolečko má z druhé strany závit na našroubování nebo ne?