Lilie61

Poradíte, kde a za jak dlouho mohu sehnat kopii rozsudku o rozvodu, když neznám jehlo evidenční číslo?

dobrý den kde můžu požádat o rozvodové papíry už je to 30roků v roce 1988 děkuji Svozilová Olga

dobrý den, prosím kde bych mohla zehnat kopii o rozvodu a jak dlouho budu čekat neznám číslo rozvodových papírů .

--
Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
ivzez

Já bych zkusila soud, který manželství rozvedl.

Mc Merkurion

… no. já bych pro začátek zkusil matriku …