NickD

Dobrý den,při zapojení externího HDD mi načte pouze označení HDD – ADATA CH94,ovšem bez velikosti úložného prostoru.

Dobrý den,při zapojení externího HDD mi načte pouze označení HDD bez velikosti(0) a samozřejmě pouze s volbou – formátovat. Poradíte mi někdo,jak se dá obnovit čtení HDD bez formátování nebo jak obnovit uložená data z tohoto HDD!!! HDD ADATA CH94 640GB a data jsou smíšená. Nejen běžné foto,video,text,ale i soubory s archývy a programy.
Vým,že po formátování bude vše zase fungovat na 100%,ale příjdu o uložená data.Jde mi o to,jak zachránit všechna uložená data!!!
Díky za rady.

Odpovědi
badisko

nejaky program..mrkni tady urcite neco najdes http://www.zachra­nadat.wz.cz/