Redog

Dobrý den Před dvěma měsíci jsem byl napaden, jsem stále na PN.

Dne 30.7.2011 jsem šel pomoci kamarádovy a jeho matce se stěhováním ale najednou se tam objevil kamarádovo otec a ten me ze zado napadl. Způsobil mi tržnou ranu na hlavě a něco s krkem. Dne 2.8. jsem na něj podal trestní oznámení na PČR. Chtel by jsem se zeptat jak mám vyčíslit škodu kterou mi způsobil? A taky by jsem se chtěl zeptat co se bude dít dál? zatím si mě policie zavolal aby jsem jim řekl jak se cítím a bylo mi vzděleno že šetření nadále pokračuje, díky tomu mi zatím nebyla ani vyplacena nemocenská prý na ní nemám právo do doby než se policie vyjádři zaměstnavately. Má PN nadále trvá neboť jsem stále v péči lékařů. Jak dlouho může trvat než se policie vyjádří zda jsem si zranění nezpůsobil sám aby mi byla vyplacena nemocenská? Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Na policii jsem byl a když jsem se zeptal jak šetření probýhá tak mi bylo vzdělone že mi nemůžou nic řict neboť šetření nadále probýhá.

Nejlepší odpověď
Drap

S vyčíslením případné škody by bylo asi moudré, obrátit se na právníka. Jako škodu lze vyčíslit náhradu mzdy,´případně ušlý zisk, bolestné , případně i další věci.Policii asi nelze žádným způsobem popohnat.

Další odpovědi
iwrana

Pokud to dobře chápu,tak u toho napadení byl váš kamarád a jeho matka,takže máte svědky a vyšetřování tím pádem jednoduché,takže ani vyjádření policie by nemělo dlouho trvat.Přesto bych asi na policii zavolala a zeptala se.