kaceeenka

Dobrý den, pravidelně beru antikoncepci. Dnes se mi měla dostavit menstruace, ale nic. Měla jsem v měsíci několikrát

styk s přítelem. Mohu být těhotna? Menstruaci dostavám přesně na den.

Nejlepší odpověď
Terryle

Ahoj, otěhotnět „přes prášky“ se dá (tuším, že je asi 1–2% šance otěhotnění i přes braní antikoncepce), ale z jedodenního zpoždění bych se ještě neděsila. I když to míváš pravidelně. Tělo není stroj a cyklus může něco nabourat…

Další odpovědi
anonym

Na pripadne tehotenstvi ti asi lepe odpovi tehotensky test , nez my. 🙂 Moje gynekolozka mi rekla , ze ta statistika 1 – 2 proc. tehotenstvi pres leky jsou jen proto , ze si nektere slecny a pani zapomenou vzit tabletku i nekolik dni za sebou a pak se DIVI , ze jsou tehotne pres prasky !! -iv-