Dobry den prášky už beru asi rok, po vysazeni jsem normalně krvacela,ale mam tlaky v podbřišku a nadymaní mužu byt těhu?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já taky občas beru nějaký ten prášek, když mě vysadili (na koníčka), taky jsem měl z jeho hřbetu divné tlaky. A když mám nadýmání, většinou se po.....
Těhu určitě nejsem.

Další odpovědi
anonym

kup si v lékárně těhotenský test není drahý,já jsem nadýmáním v těhotenství netrpěla,za to obžerstvím ano

ReHu

Já bych se optala třeba tady.:
http://www.magicka-vestirna.cz/po­radna.html

standa

To Miroslav a ReHu:

Skutečně vám vaše odpovědi příjdou z pohledu pisatelky dotazu vtipné?

Já vím, že určitou míru vtipu a nadsázky si zaslouží i tyto rádoby seriozní stránky, ale myslím, že ne za každou cenu…

Toť můj názor, který nevnucuji za každou cenu 🙂

1popelka1

Klidně vnucujte, já s vámi naprosto veřejně souhlasím!