Dobrý den.Pracuji v chráněné dílně,kde je cca.20 invalidních pracovníků.Může zaměstnavatel práci normovat ? Děkuji

Otázka se týká normování práce,tzn.zaměs­tnavatel požaduje vyrobit určité množství kusů (výrobků) za určitý čas.

Nejlepší odpověď
atriplex

Práce se pochopitelně normovat může. Norma však musí být přizpůsobena postižení.

Další odpovědi
arygnoc

jasněžě může.
kde žijete?

to, že to je chráněná dílna, ještě neznamená, že tam budete chodit na pokec a kafíčko.
Je to stejná „fabrika“ jako jiné.

pravděpodobně jste urvai práci zdravým lidem a ještě se vám nechce ji dělat?

no to mně podrž.

tom004

Můj názor je,že na to ptávo nemá.Poraďte se,s právníky,kteří tuto problematiku znají.Jestli se nepletu,máte,jejich služby bezplatně.