franke

Dobrý den, potřebuji zesílit na shyby nadhmatem

Jedná se o nějaká cvik abych udělal co nejvíc shybů dám jich tak 10 a je mi 15

Odpovědi
ondra07

Předpokládám, že máš domu mezi futrama hrazdu. POkud ne, tak si jí kup, stojí asi 200–300 Kč a prostě trénuj a trénuj. Já dám s nadhmatem 18 a s normálním podhmatem 28 asi. Snad se nepletu v nadhmatu a podhmatu, ale prostě každý den 3× denně posiluj a počkej tak 2 měsíce, taky záleží na tvojí váze, noo :)

jendahun

Dej si na opasek nějaké lehké závaží.Kotouč z činky,nebo láhev od minerálky naplněnou vodou.Nebo se dokrm.Já ty problémy nemám,já si nosím závaží na sobě.Neudělám jich tolik jako Ondra,ale těch jedenáct i s pivcem a těžkým zadkem zvládnu.Hlavně to chce pravidelnost a cvičit aspoň ve třech sériích.