P. D.

Potřebuji nejen já, ale i dcera jet k moři. Poradíte, kam máme jet? Kde se líbí vám?

Dceři je 13, nejraději bych exotiku, first minute, letecky, all inclusive, cena do 30 tisíc. Kliďo pojedeme až v srpnu

--
Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
Kelt

Byli jsme 2× s rodinou na Mallorce a dobrá dovolená. Loni tam byla manželka s dcerou a vnukem a já zůstal doma a bylo to ještě lepší.

Další odpovědi
elkon

Ostrov Ischia. Oblast Forio. Od cestovky Petratour.

quentos

Málo informací. Kolik je dcerce? Jinou lokalitu doporučíme 2měsíčnímu dítěti a jinou 17leté slečně. Jaká místa preferujete (tradiční/neob­vyklá, hodně/málo zalidněná, levnější/luxusní)?
Mně se líbilo např. ve Španělsku (Calella), Řecku (Thassos), ale i Itálii (Gargano). Naopak už bych nejel do Chorvatska (moře krásné, ale všude plno řvoucích, neukázněných turistů a místní nad Čechy ohrnují nos).

Ametyst

Madeira nebo Azorské ostrovy, Kréta.

dudu

Bulharsko – příjemné moře, slušné ceny, žádná divočina.

zjentek

Mně se líbí na Srí Lance! (;

zjentek

To říkala aji moja, když něco stálo nehorázný RANEC. Vždycky řekla: zjentku, POTŘEBUJEME TO OBA. (;

Ametyst

🙂 Já zase slýchám: "Vždyť si to zasloužíme! " Můžeš protestovat? 🙂