Dobry den, potreboval bych vzor jak napsat oduvodneni odvolani proti rozsudku. Dekuji

muj rozsudek je 6mesicu nepodminene,,od­volal sem se,a potrebuji vzor jak napsat oduvodneni miho odvolani,dekuji

Nejlepší odpověď
Fidel

Vy jste se asi zbláznil, ne? Myslíte si, že lze nějak napsat odvolání, když nevidíte rozsudek? Jestli nechcete jít sedět, tak rychle (opravdu rychle) utíkejte za nejbližším advokátem. Do odůvodnění napíšete důvody, které vás vedou k tomu, že se odvoláváte – tedy např. právní vady (nedostatek procesních podmínek, nesprávné právní posouzení), vady skutkové (např. soud nepřihlédl ke všem důkazům, nesprávně zjistil skutkový stav…) nebo obojí. Předem vám ale říkám, že pokud si to budete psát sám, tak sedět půjdete. Státní zástupce vám z toho udělá trhací kalendář.

P.S. A ještě se naučte gramatiku . miho odvolání je fakt tristní (mimo jiné).

Další odpovědi
Venka

Souhlas, Vy opravdu nic nepište, ještě Vám dají povinný kurz českého jazyka.