Václavka90

Poradíte, jak a čím opravit starou venkovní zeď, když ji mám osekanou na cihlu?

Oprava zdi

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

--
Dobrý den potřeboval bych radu,jak a čím opravit starou venkovní zeď,mám osekano na cihlu díky za radu a postup.

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Našpricovat, omítnout hrubou a natáhnout fajnovou. Případně na hrubou provést vrchní dekorativní „špric“. Pak nátěr tónovanou barvou na omítky.
Nebo, pokud jde o dekorativní vzhled a nejde o velkou plochu (cena), obložit imitací kamene, cihel a podobně.

Další odpovědi
Drap

Příliš málo informací. Celá zeď nebo jen kousek? Je to zeď domu, nebo jen samostatná zeď. Chceš jen opravit omítku, nebo zateplit. Jaký by měl být povrch?

Mc Merkurion

… klidně jen omejt a nechat tak: https://cz.de­positphotos.com/1693917­90/stock-photo-background-of-old-vintage-outdoor.html … nebo je tam, jak píší jiní, jinej problém ???

mosoj

Nahodit jádro a pak něco na to. Třeba klasicky štukovou omítku.

aliendrone

A co s tou zdí je? Prasklá, nakloněná nebo jaká je v ní chyba?